OFERTA


OFERTA

Oferujemy:
- unikatowe produkty dla dzieci
- autorskie warsztaty dla dzieci
- inicjatywy na pograniczu recyklingu/designu/happeningu
 

Nasze produkty i warsztaty zachęcają dzieci do własnych poszukiwań prze-twórczych, inspirują do “wychodzenia za linię”, odkrywania własnej ekspresji a także makulatury i innych odpadów jako świetnego materiału do zabaw w tworzenie czegoś z niczego.
 
Dbając o środowisko, starannie dobieramy materiały, z których powstają nasze produkty. Do ich wytworzenia w dużym stopniu są wykorzystywane końcówki serii różnych wyjątkowych papierów i tektur a również makulatura. Krótkie serie naszych akcesoriów dla dzieci produkowane są w Łodzi, wykorzystując potencjał lokalnych firm.
 zapraszam do kontaktu: coijak@akcjaprzewtorz.pl
 

 


OFERTA DLA FIRM
Przedsiębiorcy już dawno przestali kojarzyć CSR – społeczną odpowiedzialność biznesu tylko z poprawą wizerunku a coraz częściej uświadamiają sobie, że już na etapie budowania marki nawet niewielkie działania odpowiedzialne społecznie mogą znacząco wpłynąć na wzrost przewagi konkurencyjnej. Jedną z takich inicjatyw są działania proekologiczne takie jak np. edukacja ekologiczna pracowników i ich dzieci.
 

Oferujemy organizację autorskich warsztatów dla dzieci podczas eventów firmowych (np. konferencji) lub okazjonalnych (np. Dzień Dziecka)
 
Organizowaliśmy m.in. Warsztaty towarzyszące kolacji charytatywnej firmy Pelion w Hotelu Hilton w Łodzi.
Ze swoimi inicjatywami akcja zagościła też m.in. na Wzorach – Warszawskich Targach Designu, Targach Rzeczy Ładnych, Dniu Dziecka Filharmonii Warszawskiej i w programie Festiwalu Kids Love Design. Razem z portalem dekoeko organizowaliśmy konkurs dla dzieci kARTon! dzieciaki w akcji. Wzięliśmy również udział w akcji Roomor – Design z sercem.

 

zapraszam do kontaktu: coijak@akcjaprzewtorz.pl
 

Comments are closed.

Top